Pravidlá poradne

Odpoveď v tejto poradni nie je poskytnutím zdravotnej starostlivosti. V prípade akútnych problémov prosím kontaktujte najbližšiu psychiatrickú ambulanciu, psychiatrické oddelenie či nemocnicu alebo priamo tiesňovú linku 112 (alebo 155).

Registrácia do poradne umožňuje užívateľom tvorbu tém v poradni a pridávanie príspevkov. Musíte však dodržiavať nižšie uvedené podmienky. Príspevky budú uverejnené pod tzv. nickom uvedenom pri registrácii a Vaša emailová adresa nebude uverejnená. Registráciou potvrdzujete súhlas s pravidlami poradne.

Aj keď sa administrátor a moderátori stránok Psychiatrickej nemocnice v Hronovciach v maximálnej možnej miere snažia udržiavať v poradni poriadok, nie je technicky možné, aby zvládali čítať úplne všetky príspevky. Všetky príspevky vyjadrujú názory svojho autora a nie Psychiatrickej nemocnice v Hronovciach. Autori nesú za svoje príspevky plnú zodpovednosť. Príspevky moderátorov sú v záhlaví príspevku odlíšené od príspevkov iných užívateľov plným menom a priezviskom autora odpovede.

Registráciou do tejto poradne súhlasíte, že nebudete zverejňovať príspevky, ktoré sú vulgárne, násilné, nepravdivé, sexuálne zamerané, ohovarajúce iné subjekty alebo nie sú iným spôsobom v súlade so zákonmi SR.

Prevádzkovateľ poradne, Psychiatrická nemocnica v Hronovciach, si vyhradzuje právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ľubovoľnú tému, príspevok alebo užívateľa porušujúceho pravidlá.